gilrl

Witamy w Przedszkolu i Żłobku Jeżykowo

Nasze priorytety to radość dzieci i zadowolenie rodziców.

Dzieci i ich potrzeby są dla nas inspiracją do działań. Robimy wszystko, żeby naszym podopiecznym zagwarantować bezpieczne, szczęśliwe dzieciństwo i prawidłowy rozwój, zwracając szczególną uwagę na ich indywidualne potrzeby i talenty. W naszym przedszkolu promujemy działania twórcze w sferze plastycznej, muzycznej, tanecznej i kulinarnej. Nauczanie podstawy programowej, zagwarantowanie bogatej oferty z zajęć dodatkowych, opieka specjalistów oraz zatrudnienie wykwalifikowanej kadry pedagogicznej to niezbędne elementy, które służą w osiągnięciu celu jakim jest „Zapewnienie najlepszej opieki dzieciom i wspomaganie ich rozwoju w drodze do szkoły”. Chcemy, aby nasze dzieci w przyszłości prowadziły zdrowy styl życia, były śmiałe, otwarte i ciekawe świata. Przedszkole znajduje się w nowym, w pełni dostosowanych do potrzeb dzieci w tym dzieci niepełnosprawnych budynku na os. Czatkowice 254 w Krzeszowicach.

Duża powierzchnia placówki zapewnia komfort i przestrzeń wszystkim naszym dzieciom, a dobra lokalizacja, ułatwia dojazd opiekunom. Posiadamy własny plac zabaw.

Witamy w naszym przedszkolu i żłobku

Nasze przedszkole jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 17:00. Jeśli masz jakieś pytania zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie.

• Adres e-mail:
  •  przedszkole@przedszkolejezykowo.pl