Witamy na stronie przedszkola i żłobka jeżykowo   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie przedszkola i żłobka jeżykowo Powered By GSpeech

ul. Ignacego Wróbla 3,
32-065 Krzeszowice

O projekcie Tuptusiowo

logo eu n

 

 

Projekt „Tuptusiowo” otrzymał dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Poddziałanie 10.1.2  Edukacja Przedszkolna 

Celem projektu jest zwiększenie dostępu do edukacji przedszkolnej dzieci z Gminy i Miasta Krzeszowice i utworzenie placówki dla 39 dzieci w budynku, przygotowanym zgodnie z koncepcją uniwersalnego projektowania, w pełni wyposażonym i prowadzącym zajęcia w ramach podstawy programowej, specjalistycznych zajęć wynikających z zaleceń w poszczególnych orzeczeniach poradni psychologiczno-pedagogicznej dla dzieci niepełnosprawnych oraz podniesienie kwalifikacji  nauczycielek  oraz wsparcie dla rodziców.

Wartość projektu:

Całkowita wartość projektu: 1 009 281,60 PLN

W tym dofinansowanie: 857 889,36 PLN

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Warning: zend.assertions may be completely enabled or disabled only in php.ini in Unknown on line 0